Voda je život

Voda je našou neoddeliteľnou životne dôležitou súčasťou, pretože neexistuje život bez vody. Priemerne 60 – 65 % ľudského organizmu tvorí voda, ktorá má v živom organizme jedinečnú funkciu: zabezpečuje krvný obeh, rozpúšťanie, vstrebávanie a distribúciu dôležitých výživných látok. Vplýva na rovnováhu medzi kyselinami a zásadami v krvi, resp. svojimi termoregulačnými účinkami zabezpečuje takmer stálu vnútornú teplotu.

Človek je a vždy bude na vode životne závislý. Získavať kvalitnú a hodnotnú pitnú vodu v ekologicky narušených systémoch priemyselnej civilizácie, je čím ďalej ťažšie. Kvalita vody ovplyvňuje aj to, ako organizmus na vodu reaguje a ako s ňou hospodári. Pri nevhodnom výbere tekutín, hoci by to bola „len voda“, môžeme telu skôr uškodiť ako prospieť.

Pitný režim

Množstvo

Množstvo vody, ktorú potrebujeme, sa líši v závislosti na veku. Dospelý človek potrebuje prijať 2 až 3 litre tekutín denne, z čoho 1,5 až 2 litre priamym pitím.

Rovnováha

Pitný režim zabezpečuje doplnenie živín pre organizmus, voda odvádza škodlivé splodiny metabolizmu z tela a taktiež udržuje rovnováhu medzi jeho zásaditou a kyslou zložkou.

Funkcia

Dostatok kvalitnej vody v tele zaisťuje správnu funkciu obehového a vylučovacieho systému a nevyhnutnú látkovú výmenu medzi bunkami v organizme.

Energiou nabitá Pí voda

Voda v prírode dnes už bohužiaľ nie je „prírodná“. Dnešný stav vody odráža disharmóniu, ktorú človek v honbe za výdobytkami „civilizácie“ vedome i nevedome spôsobuje. Pí voda je jednou z vecí, ktorou sa človeku podarilo tento nepriaznivý trend zvrátiť a uviesť veci do pôvodného stavu. Nejde totiž len o to, vyrobiť chemicky a mikrobiologicky čo najčistejšiu vodu, ako tvrdia výrobcovia filtrov. Je nutné vrátiť vode tiež „harmóniu“.

Voda, ktorá sa do našich galónov dostáva z 130 metrovej hĺbky artézskej studne, je výbornej kvality, potvrdenej akreditovanými skúšobnými laboratóriami, a to aj pred filtráciou. Podstata úpravy spočíva v zmene vlastnej frekvencie vody. Voda sa na jednotlivých úrovniach základných stavebných častíc hmoty harmonizuje. Pravotočivá a ľavotočivá zložka sa vyrovnajú. Dochádza tak k zmene množstva informácií prenesených vodou.

Čím čistejšia voda, tým viac vnesených informácií je odstránených. Úpravou približujeme vodu k stavu a kvalite pri jej vzniku. Zaťažovaním prirodzenej štruktúry vody informáciami dôjde k postupnému spomaleniu informačného toku v organizme alebo rastlinách a tieto informácie, pri istej úrovni zaťaženia, zanikajú vo fyzickej podobe. Úprava je fyzikálnej podstaty a prebieha na všetkých úrovniach hmoty (zhluky klasterov, molekuly, atómy, častice atómov atď.) vrátane ich všetkých funkcií.

Pí voda je schopná pôsobiť ako povrchovo, tak aj na úrovni medzibunkových a bunkových tekutín v organizmoch. Nahrádza zaťaženú vodu a vytláča ju z daného prostredia. Taktiež stabilizuje dané prostredie a umožňuje zvýšiť energetický prenos cez ľudský organizmus.

 

Vždy poruke

Tvrdené, kvalitné, ekologické balenia
Štýlové, výkonné, s chladením, aj ohrevom

Z vody voda


1.

V prvom štádiu výroby zachytíme vyvierajúcu vodu do špeciálnych nádob a podľa želanie zákazníka vodu mierne zmakčujeme, ošetříme ozónom.

2.

V druhom štádiu tento dar přírody  prevedieme cez aktívne uhlie. Výsledkom tohto procesu je lepšia kvalita vody.

3.

Tretie štádium býva pomenované aj ako korálové štádium. Toto pomenovanie sa vzťahuje na keramiku IMS a vzniklo preto, lebo v tomto štádiu sa filtrácia uskutočňuje pomocou umelých koralov, ktoré neobsahujú žiadne rozpúšťadlo. V tomto štádiu sa stabilizuje zásaditosť vody, resp. jej kyslosť a proces filtrácie, ktorý bol začatý v prvom štádiu, sa zdokonaľuje na vyššiu úroveň.

4.

Štvrté štádium je tzv. prírodná fáza. Pomocou prírodného aktívneho vápna v špeciálnej forme sa získava voda podobná prírodnej pramenitej vode, ktorá má veľmi vyhovujúce vlastnosti z pohľadu funkcie buniek. V tomto štádiu je stabilizovaná aj tvrdosť vody. Po filtrácii nasleduje aktivácia. Máme tým na mysli to, že získame vodu s vyšším energetickým nábojom, pomocou aktívnej časti ju v jemných „pí“ zónach, podobných magnetickým, nabijeme. Následkom tohto nabitia je voda bioaktívna a stane sa vhodnou na naplnenie aury živých organizmov bioenergiou.

Takto získaná voda má obrovské výhody pre organizmus:

• je odlišne iná,

• stane sa chutnejšou, príjemnejšou,

• mnohé zdravotné problémy sa môžu stratiť.

Katióny v mg/l

1
K
1
Ca 2+
100
Fe2+/3+
1
Na+

Anióny v mg/l

1
HCO3-
1
NO3-
100
NO2-
1
SO4 2-

Referencie

 

Ochutnajte našu skvelú vodu!

 

 1.

Zavolajte na bezplatné telefónne číslo:

0800 500 800

Naši operátori vám radi poskytnú bližšie informácie. Pre kontakt môžete použiť aj kontaktný formulár.

 2.

Naši pracovníci vás budú vopred kontaktovať a dohodnú si termín inštalácie aquamatu.

Doprava a montáž zdarma!

3.

Po uplynutí skúšobnej doby si môžete aquamat za zvýhodnenú cenu zakúpiť, prenajať, alebo jednoducho vrátiť!

Vyskúšajte dávkovač Pí vody na 2 týždne zdarma!

Šetrné k životnému prostrediu

Zdravie v galónoch – prečo sa to oplatí?

Keď odhliadneme od skutočnosti, že zdravie je v živote skutočne najdôležitejšie, a zohľadníme čiste materiálne hľadisko a pohodlie: aj vtedy sa oplatí zvoliť si čistú a zdravú vodu v galónoch. Zdravie vám ešte väčšmi sprístupníme takými službami, ako je doprava zdarma a nepretržité skúšky zamerané na kvalitu. Možno práve tento systém kvality je najpodstatnejším argumentom, ktorý je na strane galónov vody.

Z pohľadu pohodlia je možné povedať, že odteraz v domácnosti nenájdete prázdne fľaše, nebudete viac tvoriť odpad, nebudete musieť viac vláčiť ani stískať popruhy balení minerálnych vôd zarezávajúcich sa do prstov. Už viac nemusíte nechávať tiecť vodu (plytvať), aby bola studená, ani ju zohrievať v mikrovlnnej rúre, aby bola horúca, keďže vždy bude k dispozícii jedna z najzdravších vôd, mrazivo studená aj horúca – získaná využitím malého množstva energie. V neposlednom rade to ušetrí aj vašu peňaženku, keďže nakúpime vo veľkom, nie sú tu výrobné náklady na PET fľaše a doprava je bezplatná.

O nás

Pi aquaunion – čerstvosť, zdravie

Spoločnosť bola založená v roku 2005 v Maďarsku. Skúsenosti počas uplynulých 10 rokov z výroby, distribúcie a inovácií produktov podporujúcich zdravie, priniesli svoje ovocie. Dnes sme veľmi hrdí na to, že naše produkty majú výborné uplatnenie v mnohých európskych krajinách a získali si dôveru našich klientov na dlhodobej báze. Len keď spomenieme naše susedské krajiny, významnú zodpovednosť berieme za zásobovanie maďarského, českého, chorvátskeho a srbského trhu.